bomba-extra-banner
bombax-extra-fiyat

Bomba Extra

İçeriği Nelerden Oluşur

Bomba Extra İçindekiler

bomba-extra-icerigi

Günümüzde aşırı zayıflık artık bir sağlık sorunu olarak gözükmektedir. Bu problem büyük bir sorun olarak gözükmese de görünüş açısından ciddiye alınması gereken bir konudur. Aşırı zayıflık ilerledikçe yeme isteğini keseceğinden yemek yememe kaynaklı sağlık sorunlarının bağırarak gelmesine neden olmaktadır. Zayıflık probleminin giderilmesi için bir çok yöntem ve alternatif yiyecekler günümüzde mevcuttur. Düzenli olarak gıda takviyesi almanız yeme alışkanlığınızı normal düzeyde dengeleyecek ve sizleri ideal bir görünümle beraber tehdit edici sağlık problemlerinden uzaklaştırmış olacaktır.

Kilo almak için kilo aldırıcı destek kullanmak artık çok yaygınlaşmış bulunmakta ve özellikle beslenme alışkanlığını düzenlediği için bomba extra tercih edilmektedir. Doktorların önermiş olduğu tamamen bitkisel olan bomba extra içeriğini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Bomba Extra meyve ve sebze özlerinden meydana geldiğinden dolayı kilonuzu arttırarak sağlığınızı da dengeli tutacak bir üründür. %76 karbonhidrat, %22 protein barındırmaktadır.

Bomba Extranın içinde Kudret Nari, Kakao, Kina Kina, Propolis, Polen, Muz Extrakti, Sebze ve Meyve Ekstrati, Pudra sekeri, Sut tozu ve Keciboynuzu bulunmaktadır.

Bomba Extra 250 mg.’dır.

bextra-kargo-resim